Astri Bergman Taube färglitografier 5 st
2013-08-01
196874
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): litografier 5 st., samtliga signerade och numrerade, varierande mått, 43x56 cm