Nils G Stenqvist oljemålning
2013-08-01
196852
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, monogramsignerad NGS, olja på duk, 95x67 cm
Smärre ytskador