Tor Hörlin oljemålning
2013-08-01
196850
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HÖRLIN, Tor (1899-1985): "Väg i Ardennerna", signerad och daterad Tor Hörlin 37, olja på duk, 38x46 cm