John Ivar Berg oljemålningar
2013-08-01
196847
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): (3) bla. landskapskomposition, monogramsignerade, oljor på duk, 55x65, 70x51 samt 52x56 cm
En med duklagning