Färglitografier
2013-07-31
196801
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTRAND, Arthur (1900-tal): Komposition, färglitografi, 63x47 cm, HANSEN, Arne L (1921-2009): Komposition, färglitografi, 39x50 cm