Étagère 1800-tal
2013-07-31
196730
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÉTAGÈRE, mahogny med intarsia, 1800-tal, höjd 134 cm
Fanerskador, något ostadig