Sven Erixson färglitografi
2013-07-30
196719
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Syd Europa, signerad Sven Erixson, 244/360, färglitografi, 36x50 cm