Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-07-30
196718
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Drottning i sin sängkammare, olja på pannå, 40x53 cm
Smärre färgbortfall