Lennart Rodhe färglitografi
2013-07-30
196700
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe, och daterad 1981, 35/250, färglitografi, 46x65 cm