Theresia Sandström oljemålning
2013-07-30
196673
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SANDSTRÖM, Theresia, (1893-1981): Disigt kustlandskap med segelbåt, signerad och daterad Th Sandström 1917, olja på duk, 33x40 cm