Lornjett 18 k guld
2013-07-28
196637
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LORNJETT, 18 k guld, Stockholm 1800-tal, otydliga stämplar, total vikt ca 13,5 g
Lagningar