Ola Billgren
Closed
2013-07-28
196631
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition med kvinnoansikte, signerad och daterad Ola Billgren -79, 29/200, färglitografi, 63x50 cm