Ola Billgren
2013-07-28
196629
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition med ansikte, signerad och daterad Ola Billgren -79, 29/200, färglitografi, 63x50 cm