Byrå med intarsia
2013-07-27
196590
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, barock stil, dekor i intarsia, med mässingsbeslag, höjd 93, 107x61 cm, nycklar finns
Renoverad och kompletterad, torrsprickor och fanérskador