Sockerskrin och gräddkanna rokokostil
2013-07-26
196506
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA och SOCKERSKRIN, rokokostil, silver, svenska importstämplar, förgylld insida, höjd ca 9-10 cm, vikt ca 376 g