Anton Genberg olja
2013-07-27
196484
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GENBERG, Anton (1862-1939): Kustlandskap med eka, signerad och daterad A. Genberg - 97, olja på duk, 55x80 cm