Champagnestrutar
2013-07-26
196466
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 11 st, 1900-tal, slipade ben och kupor, höjd 19 cm
PROVENIENS: Taxinge slott