Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, mässing, behängd med prismor, elektrifierad, 6 ljus, höjd 74 cm
PROVENIENS: Taxinge slott
196458
2013-07-26