Kaffekannor Kina Qing dynastin
2013-07-26
196399
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TEKANNOR med lock, 2 st, porslin, Kina, delvis sannolikt Qianlong, dekor i famille rose, höjd 11-13 cm
En med senare handtag i metall, smärre nagg, sprickor, lagningar