Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-07-25
196393
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ODIENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, "SS Duchess of Athole 1856", olja på duk, 51x61 cm