Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-07-25
196392
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): flicka vid fönster, osignerad, olja på plåt, 20x17,5 cm
Lagningar