André Lanskoy färglitografi
2013-07-25
196391
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 62/100, färglitografi, 68x44 cm