Yrjö Edelmann litografi
2013-07-25
196363
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad Y Edelmann, numrerad 156/500, färglitografi, bladstorlek 44x60 cm