Bord 1800-tal
2013-07-24
196321
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PELARBORD, 1800-tal, fanerad i valnöt, rund delvis svärtad skiva, tredelad fot med skuren dekor, diameter 66 höjd 77 cm