Fåtöljer stolar 1800-tal
2013-07-24
196253
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FÅTÖLJER, 2 st, STOLAR, 3 st, 1800-talets andra hälft, klädsel av plysch, hjultrissor
Renoverade