Karl Axel Pehrsson färglitografi
2013-07-24
196238
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -95, färglitografi, 96/385, 35x27 cm