Göran Brunius oljemålning
2013-07-22
196210
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006):"Viken och fjärden", monogramsignerad GB, olja på duk, 65x92 cm