Anders Fogelin färglitografi
2013-07-22
196195
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FOGELIN, Anders (1933-1982): "Barcelona", signerad och daterad Anders Fogelin 7/11-77, numrerad 153/225, färglitografi, 55x53 cm
Fuktfläck i passepartout