Anders Fogelin färglitografi
2013-07-22
196194
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FOGELIN, Anders (1933-1982): Trädgårdsmotiv, signerad Anders Fogelin och numrerad 140/225, färglitografi, 55x51,5 cm