U Hydman Vallien litografi
2013-08-09
196184
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Adam och Eva, signerad och märkt HC, färglitografi, bladmått 65x48 cm