Bert Håge Häverö litografi
2013-07-22
196171
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Stockholm, signerad och märkt EA, färglitografi, 33x44 cm