Soffbord i rokokostil
2013-07-22
196169
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, rokokostil, 1800-tal, höjd 48, 95x47 cm
Lagat, slitage