Ulrica Hydman Vallien litografi
2013-07-22
196163
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Par med fågel, signerad Ulrica HV 232/300, litografi, 36x48 cm