Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad
196150
2013-07-26