U Hydman Vallien litografi
2013-07-26
196149
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm, oramad