Byrå England
2013-07-21
196051
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BYRÅ, England, 1800-talets första hälft, med skrivskiva, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 85, 100x60
Smärre fanérskador, nyckel saknas