Jockum Nordström färglitografi
2013-07-22
196047
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 81/250, litografi, 60x85 cm