Punschkoppar 12 st
2013-07-20
195988
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PUNSCHKOPPAR i originaletui, 12 st, silver, stämplade ABG, 1971, invändigt förgyllda