David Woodlock akvarell
2013-07-20
195948
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WOODLOCK, David (England 1842-1929): Flower basket, signerad D Woodlock, akvarell, 24x19 cm