Servisdelar Kina
2013-07-19
195862
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVISDELAR, porslin, Kina, udda modeller, bestående av tekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, 3 koppar med fat, 2 skålfat, skål, dekor i blått och förgyllda detaljer
Tekannan med lagningar, gräddkanna med spricka vid foten