Vägglampetter i empirestil
2013-07-19
195841
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, empirestil, 1900-tal, förgyllda, elektrifierade, höjd 34 cm