Byrå i rokokostil
2013-07-18
195734
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, mahogny med intarsia, höjd 80, ca 51x96 cm, nyckel finns
Smärre ytskador