Tord Leander Engström oljemålning
2013-07-18
195707
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Norrländskt landskap, signerad och daterad Tord -62, olja på duk, 49x68,5 cm