Fällbord 1800-talets andra hälft
2013-07-18
195664
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, svartmålat med kinesiserande dekor, höjd 73, 50x49 cm
Färgbortfall, ytskador