Emil Lindgren oljemålning
2013-07-18
195662
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDGREN, Emil (1866-1940): Flicka i folkdräkt, signerad och daterad Emil Lindgren 1931, olja på duk, 90x73 cm
Smärre duklagningar