Ellis Wallin oljemålning
2013-07-17
195654
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Vacker sommardag", signerad och daterad Ellis Wallin -58, olja på duk, 64x81 cm