Konsolbord 1800-tal
2013-07-17
195571
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KONSOLBORD i form av festong, 1800-tal, skuren dekor, förgylld och bronserad, marmorerad skiva, höjd 82, 97x26 cm
Skador och lagningar