Salvador Dalì färgetsning
2013-07-16
195536
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DALÌ, Salvador( Spanien,1904-1989): "Levi",1973, ur serien The twelve Tribes of Israel, signerad och numrerad Dalì 165/195, färgetsning, 49x36 cm