Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2013-07-17
195524
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, bladmått 62x86 cm