Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2013-07-17
195519
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, numrerade, färglitografier, bladstorlek 62x45 cm vardera